Naturoterapeuci

Witaj!
Odkryj siłę i piękno natury

Wszystkie wpisy do katalogu są starannie moderowane


15 Wyniki dla 
nych.

  ASTROLOGIA - Kurs astrologii

ASTROLOGIA - Kurs astrologii Informacje na temat kursów i warsztatów astrologii w Polsce. Kursy dla początkujących, kursy dla średniozaawansowanych, kursy dla zaawansowanych. Zajęcia w Warszawie oraz innych dużych miastach w Polsce. Warsztaty astrologiczne.

www.astrologia.tk | Szczegóły | wyświetleń : 2 | Głosuj >> Nombre de votes : 0

  Zabawki - lidibrii - stymulują rozwój dziecka

Zabawki - lidibrii - stymulują rozwój dziecka Pośród dostępnych na rynku różnorodnych zabawek i pomocy edukacyjnych, wybraliśmy te, które naszym zdaniem są najlepszej jakości, są bezpieczne i wielofunkcyjne. Zabawki i pomoce z naszej oferty stymulują sferę poznawczą, emocjonalną i motoryczną dziecka, a także wspomagają u niego rozwój procesów integracji sensorycznej.Przez pobudzanie ciekawości, skłaniają do wysiłku intelektualnego, stymulują zmysły oraz dostarczają pozytywnych wzmocnień emocjonalnych. Ponad to, niesłychanie staranne wykonanie i ładny wygląd już od pierwszych miesięcy życia wpływają na kształtowanie się poczucia estetyki u dziecka.Zabawki jakie wynajdą Państwo w naszej ofercie mogą być również z powodzeniem wykorzystywane jako pomoce terapeutyczne dla dzieci wolniej rozwijających się albo o nieharmonijnym rozwoju psychoruchowym.Podział na kategorie w naszym sklepie uwzględnia wpływ poszczególnych zabawek na rozwój konkretnych sprawności u dziecka.Sami jesteśmy rodzicami , a oprócz tego mamy wiedzę praktyczną w diagnozie i terapii dziecka, dlatego staranne wyselekcjonowanie produktów w naszym sklepie nie jest przypadkowe. Dokładamy wielu starań żeby w naszej ofercie wyodrębniły się produkty z realnie "górnej półki" jeżeli chodzi o jakość, bezpieczeństwo i wielofunkcyjność.

lidibrii.com.pl | Szczegóły | wyświetleń : 2 | Głosuj >> Nombre de votes : 0

  Miod manuka

Miod manuka Miody Manuka to dziś nie tylko doskonały środek leczniczy, lecz także jeden z czołowych produktów w medycynie niekonwencjonalnej. Jeszcze kilka lat temu, większość naszego społeczeństwa, lekceważyła jego siłę i moc. Dziś nie ma już żadnej wątpliwości, że miody te, znacznie ułatwiają odkażanie i funkcjonowanie naszych organizmów. Wiele osób, podkreśla także smak. Nie jest on zbliżony do tradycyjnych, w naszym rozumowaniu miodów.             Miody Manuka, bowiem znacząco różnią się od tych, które możemy dostać w zwykłych sklepach spożywczych, czy też na bazarach. Różni się także cena obydwu produktów. Proste miody, tak zwane miody spożywcze, czy też miody sklepowe, możemy nabyć już od 10 złotych. Natomiast miody lecznicze, to znacznie większa cena. Ceny sięgają tu nawet ponad 100 złotych, za niewielki słoiczek             Mimo to miody manuka są istnie rozchwytywane. Ludzie nie zważają na cenę i smak, który znacznie jest odmienny od miodów tradycyjnych. Tutaj liczy się wysoka jakość ich działania, jak sami podkreślają.

vitamarket.pl | Szczegóły | wyświetleń : 2 | Głosuj >> Nombre de votes : 0

  Noclegi, hotele, pensjonaty

Noclegi, hotele, pensjonaty Twojenoclegi.com to Ogólnopolska Informacja Noclegowa, skupiająca najlepsze obiekty oferujące noclegi. Serwis został podzielony na najpopularniejsze kategorie tj. hotele, pensjonaty, agroturystyka i inne. Dzięki dużej ilości dostepnych obiektów, zróżnicowanym standardom i cenom prezentowanych obiektów jest doskonałym zapleczem do wyszukiwania noclegów zarówno dla biznesu, jak i dla indywidualnych turystów. Osoby indywidualne mają możliwość rejestracji obiektów w notesie, dzięki czemu możliwe jest zapytanie rezerwacyjne do wielu obiektów naraz. Ponadto każdy użytkownik może wydrukować wizytówkę swojego obiektu, aby trafić pod właściwy adres. Na naszych internautów czeka wiele udogodnień i rozwiązań autorskich. Serwis oferuje również wyszukiwanie po zaawansowanych kryteriach takich jak organizacja konferencji, przyjazd ze zwierzętami lub udogodnienia dla niepełnosprawnych.Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu. Przyjazdny wygląd, profesjonalny i uzyteczny interfejs z pewnością wspomoże nawigację po stronie. Ponieważ strona jest w wersji rozwojowej, autorzy będą wdzięczni za wszystkie uwagi i wskazówki dotyczące serwisu. W ramach promocji, każdy z obiektów noclegowych może zarejestrować się zupełnie bezpłatnie. Serdecznie zapraszamy wszystkich z Was.

www.twojenoclegi.com | Szczegóły | wyświetleń : 1 | Głosuj >> Nombre de votes : 0

  Noclegi Podlasie, Małopolska, Dolny Śląsk

Noclegi Podlasie, Małopolska, Dolny Śląsk e-Noclegi na Podlasiu to strona informacyjna o wolnych miejscach noclegowych na Podlasiu oraz w całej Polsce. Strona traktuje o najciekawszych bazach noclegowych dostępnych w Polskim Internecie. Autor wyszukuje i starannie opisuje wszystkie aspekty, plusy oraz minusy każdego z przedstawianych serwisów noclegowych. Dodatkowo prezentowane są także najciekawsze odnośniki do poszczególnych stron turystycznych. Jako autor tego bloga serdecznie zapraszam wszystkich do zapoznania się z prezentowanymi noclegami tj. hotele, pensjonaty, agroturystyka.

e-noclegi.podlasie.pl | Szczegóły | wyświetleń : 1 | Głosuj >> Nombre de votes : 0

  Organizacja wczasów w Czechach

Organizacja wczasów w Czechach Zapraszamy do wortalu turystycznego - Wczasy Czechy - specjalizującego się w Czechach. Z naszym serwisem będziesz mógł poznać atrakcje wielu rejonów tego kraju. Czechy to mnóstwo pięknych uzdrowisk, hotelów, Spa. Polecamy do odwiedzenia takie miejsca jak Piestany, Libverda, Treboń i wiele, wiele innych.W naszej ofercie mamy organizacje wyjazdów do tego typu obiektów.Jeżeli szukają Państwo ciekawych porad związanych z turystyką - również je u nas znajdziecie.Zapraszamy.

www.czechy.travel.pl | Szczegóły | wyświetleń : 1 | Głosuj >> Nombre de votes : 0

  Wakacje Kołobrzeg

Wakacje Kołobrzeg Kołobrzeg od lat gwarantuje wjątkowy odpoczynek tysiącom turystów. To 50tysięczny nadmorski kurort słynny ze własnego niepowtarzalnego mikroklimatu. Oprócz walorów wypoczynkowych Kołobrzeg gwarantuje olbrzymią różnorodność atrakcji dla wypoczywających tu wczasowiczów. Kilka do zwiedzania ciekawych miejsc, lokali gastronomicznych, lokali rozrywkowych, oraz niesamowicie rozbudowana baza wakacyjna. W Kołobrzegu jak nigdzie indziej prowadzi się mnóstwo prac budowlanych. Powstają olbrzymie kompleksy wczasowe, bogata baza usług odnowy biologicznej oraz dodatkowo spa. Luksusowe apartamenty Kołobrzeg są ofertą dla najbardziej wymagających. Niemniej jednak ekskluzywne lokale w Kołobrzegu stają się też dostępne dla większości osób. Taką formę wczasów wybierają częściej rodziny, ceniące spokój , a oprócz tego swobodę. Do Kołobrzegu warto też przyjechać po lecie - jesienią, czy dosłownie zimą. Kompleksy odnowy oraz Spa oferują wiele atrakcji w zimowe dni. A w wakacje... wakacje w Kołobrzegu w każdej sytuacji są wyjątkowe. Dla młodych atrakcją jest organizowany sunrise festival, dla starszych też nie zabraknie atrakcji. Podpowiadając warto wziąć pod uwagę, że wczasy Kołobrzeg najlepiej rezerwować adekwatnie uprzednio , a oprócz tego w zaufanym serwisie noclegowym jakim jest serwis e-wczasy - apartamenty Kołobrzeg

www.kolobrzeg.e-wczasy.com.pl | Szczegóły | wyświetleń : 1 | Głosuj >> Nombre de votes : 0

  suplementy Vision

suplementy Vision Biologicznie aktywne dodatki do żywności (BAD-y) To produkty pochodzące z obróbki naturalnych surowców roślinnych. W ich składzie znajduje się optymalny zestaw witamin i minerałów, zawierają również substancje dobrze znanych ziół leczniczych. Receptury oparte na dużym doświadczeniu wielu pokoleń, zrobione przez czołowych profesjonalistów i wyprodukowane według najnowocześniejszych technice, zapewniają profilaktykę chorób, zwiększają wydajność pracy, stymulują prawidłowy postęp dzieci oraz dodatkowo dorosłych. Suplementy Vision - największą i najważniejszą zaletą w obecnych czasas jest to, że wszelkie substancje wchodzące w BAD-y są wyłącznie naturalnego, roślinnego pochodzenia, co czyni je wartościowymi i aktywnymi dla każdego człowieka.

www.fenixpl.com | Szczegóły | wyświetleń : 1 | Głosuj >> Nombre de votes : 0

  Alergia

Alergia Alergia to niepożądana reakcja organizmu na obce substancje, czyli alergeny. W delikatnych przypadkach może objawiać się jedynie katarem czy łzawieniem oczu. Z kolei w skrajnych przypadkach alergia może przyczynić się do wstrząsu anafilaktycznego i prowadzić do śmierci. Alergie rozdzielamy na alergie kontaktowe, alergie na leki, alergię pokarmową, alergie wziewne i wiele innych. Substancjami alergennymi może być wszystko, praktycznie wszystko może powodować alergię.

www.jaalergik.pl | Szczegóły | wyświetleń : 1 | Głosuj >> Nombre de votes : 0
Kategoria : Strona główna

  Noclegi

Noclegi Zapraszamy do nowego serwisu Infonocleg.com.pl - ogólnopolskiej bazy firm i stron internetowych związanych z branżą noclegową. Prezentujemy wizytówki firm tj. hoteli, pensjonatów, apartamentów czy pokoi gościnnych. Dodatkowo w serwisie znajdziecie strony internetowe powiązane z branżą oraz aktualności branżowe. Każdy z użytkowników ma możliwość rejestracji własnej działalności lub strony internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obiektów noclegowych, których z dnia na dzień przybywa w naszym serwisie. Zobacz najlepsze noclegi.

www.infonocleg.com.pl | Szczegóły | wyświetleń : 0 | Głosuj >> Nombre de votes : 0


(1) 2 »


 | Retour Haut