Naturoterapeuci

Witaj!
Odkryj siłę i piękno natury

Wszystkie wpisy do katalogu są starannie moderowane


Top 10 najczęściej odwiedzane strony

  Kandelabry - wotywne świeczniki na monety

Kandelabry - wotywne świeczniki na monety Wytwórca świeczników z kamienia na monety dla Kościołów

www.kandelabr.com | Szczegóły | wyświetleń : 6 | Głosuj >> Nombre de votes : 0

  Psychoterapia

Psychoterapia Psychologia, psychoterapia, psychoanaliza to tematyka serwisu psychoanalityk.com.pl - opisy problemów psychologicznych i psychoterapeutycznych, metody pomocy psychologicznej, leczenia. Informacje o psychoanalitykach.

www.psychoanalityk.com.pl | Szczegóły | wyświetleń : 4 | Głosuj >> Nombre de votes : 0

  Zioła

Zioła Zdrowie dzięki ziołom i naturalnej ziołoterapii. Suplementy ziołowe. Na stronie spis ziół według chorób i dolegliwości. Ziołą są modne!

www.ziolo.com.pl | Szczegóły | wyświetleń : 2 | Głosuj >> Nombre de votes : 0

  ASTROLOGIA - Kurs astrologii

ASTROLOGIA - Kurs astrologii Informacje na temat kursów i warsztatów astrologii w Polsce. Kursy dla początkujących, kursy dla średniozaawansowanych, kursy dla zaawansowanych. Zajęcia w Warszawie oraz innych dużych miastach w Polsce. Warsztaty astrologiczne.

www.astrologia.tk | Szczegóły | wyświetleń : 2 | Głosuj >> Nombre de votes : 0

  E-papieros - rzuć palenie

E-papieros - rzuć palenie E-papieros czyli elektroniczny papieros lub elektryczny papieros to najnowocześniejsza alternatywa dla nałogowych palaczy tytoniu, zaspokajająca zarówno głód nikotynowy jak również charakterystyczne odruchy i gesty. Samo dostarczenie nikotyny do organizmu np. przez używanie plastrów czy gum nie zapewnia doznań z palenia poprzez co niezbyt skutecznie pomaga w zerwaniu z nałogiem. E-papierosy, w ocenie jego użytkowników, zastępuje tradycyjne palenie w blisko 100% a po pewnym czasie zaczyna wręcz dawać większą satysfakcję i zadowolenie, ma lepszy smak i mnóstwo innych zalet. Jakie są więc najważniejsze zalety e-papierosa? * e-papieros nie zawiera blisko 4000 trujących i rakotwórczych składników chemicznych * e-papieros nie wytwarza śmierdzącego i szkodliwego dla otoczenia dymu przez co nie jest uciążliwy dla rodziny czy współpracowników * e-papieros może być używany wszędzie nawet w miejscach objętych całkowitym zakazem palenia * e-papieros jest tańszy niż tradycyjne palenie nawet do 70% co daje oszczędność blisko 2000 złotych rocznie przy paleniu tylko jednej paczki dziennie * e-papieros nie powoduje śmierdzącego oddechu ani niewydolności płuc, nie niszczy także skóry * e-papieros jest fajnym gadżetem, który zwraca uwagę innych osóbNajważniejsza jest jednak dbałość o zdrowie, urodę i kondycję. Wiele osób już po trzech tygodniach od momentu przejścia na e-papierosa zauważa znaczną poprawę stanu zdrowia i samopoczucia, czują smak i zapachy, lepiej sypia... Nie mają przy tym negatywnych efektów ubocznych jak przykładowo zwiększony apetyt (wzrost wagi), podenerowanie i nadpobudliwość, pocenie się czy kołatanie serca.

www.ekocig.pl | Szczegóły | wyświetleń : 2 | Głosuj >> Nombre de votes : 0

  wakacje

wakacje Wakacje nad naszym bałtykiem są dla masy osób miejscem na wytęskniony urlop. W minionych latach nad Morzem bałtyckim jest coraz drożej , jednakowoż nasze morze bywa przeważnie wybierane na wakacje i wczasy. Również pogoda w zeszłych latach stała się ogromnie kapryśna i nie zawsze sprzyja kąpielom morskim i plażowaniu w słońcu. Gdy ktokolwiek łaknie spędzić wakacje nad polskim morzem to nawet brak doskonałej aury nie zakłóci mu planów wypoczynkowych. Dobre powietrze w nad bałtyckiej wiosce umożliwia, aby w czasie wakacyjnego wypoczynku zadbać o swoje zdrowie i oddychać pełną piersią ożywczym i czystym powietrzem, jakiego w aglomeracjach miejskich najczęściej jest brak. Plaża nadmorska to nadzwyczajna okazja do długich spacerów, który przekaże odpowiednią ilość tlenu, a także wpłynie na kondycję fizyczną i rozruszanie mięśni. Dbałość o tężyznę fizyczną podczas wakacyjnego wypoczynku to idealny pomysł. Wskazane jest więc każdy wolny dzień spożytkować dla ochrony własnego zdrowia oraz zdrowia własnej rodziny. Obecność w miejscu, które jest otoczone lasem to główny krok do tego, by zadbać o zdrowie i zafundować sobie wakacje i znakomity urlop.

www.wczasy.nadmorzem.az5.pl | Szczegóły | wyświetleń : 2 | Głosuj >> Nombre de votes : 0

  Noclegi Bieszczady

Noclegi Bieszczady Zapraszamy w Bieszczady. Nasz serwis powstał z myślą o dostarczeniu internautom informacji o dostępnych obiektach noclegowych w Polskich górach tj. pokoje gościnne, kwatery, hotele, agroturystyka czy pensjonaty. Strona dostarcza wielu wartościowych informacji, pozwala na wymianę opinii o obiektach oferujących noclegi, ocenianie, a także zgłaszanie propozycji których nie ma jeszcze w witrynie. Przyjazny wygląd i użyteczny interfejs systemu pozwalają na łatwą nawigację po stronie, wielojęzykowość strony sprawia że jest ona przydatna także dla zagranicznych turystyów. Serdecznie zapraszamy wszystkich internautów do odwiedzin oraz aktywnego uczstnictwa w serwisie.

pokojegoscinne.bieszczady.pl | Szczegóły | wyświetleń : 2 | Głosuj >> Nombre de votes : 0

  Zabawki - lidibrii - stymulują rozwój dziecka

Zabawki - lidibrii - stymulują rozwój dziecka Pośród dostępnych na rynku różnorodnych zabawek i pomocy edukacyjnych, wybraliśmy te, które naszym zdaniem są najlepszej jakości, są bezpieczne i wielofunkcyjne. Zabawki i pomoce z naszej oferty stymulują sferę poznawczą, emocjonalną i motoryczną dziecka, a także wspomagają u niego rozwój procesów integracji sensorycznej.Przez pobudzanie ciekawości, skłaniają do wysiłku intelektualnego, stymulują zmysły oraz dostarczają pozytywnych wzmocnień emocjonalnych. Ponad to, niesłychanie staranne wykonanie i ładny wygląd już od pierwszych miesięcy życia wpływają na kształtowanie się poczucia estetyki u dziecka.Zabawki jakie wynajdą Państwo w naszej ofercie mogą być również z powodzeniem wykorzystywane jako pomoce terapeutyczne dla dzieci wolniej rozwijających się albo o nieharmonijnym rozwoju psychoruchowym.Podział na kategorie w naszym sklepie uwzględnia wpływ poszczególnych zabawek na rozwój konkretnych sprawności u dziecka.Sami jesteśmy rodzicami , a oprócz tego mamy wiedzę praktyczną w diagnozie i terapii dziecka, dlatego staranne wyselekcjonowanie produktów w naszym sklepie nie jest przypadkowe. Dokładamy wielu starań żeby w naszej ofercie wyodrębniły się produkty z realnie "górnej półki" jeżeli chodzi o jakość, bezpieczeństwo i wielofunkcyjność.

lidibrii.com.pl | Szczegóły | wyświetleń : 2 | Głosuj >> Nombre de votes : 0

  Miod manuka

Miod manuka Miody Manuka to dziś nie tylko doskonały środek leczniczy, lecz także jeden z czołowych produktów w medycynie niekonwencjonalnej. Jeszcze kilka lat temu, większość naszego społeczeństwa, lekceważyła jego siłę i moc. Dziś nie ma już żadnej wątpliwości, że miody te, znacznie ułatwiają odkażanie i funkcjonowanie naszych organizmów. Wiele osób, podkreśla także smak. Nie jest on zbliżony do tradycyjnych, w naszym rozumowaniu miodów.             Miody Manuka, bowiem znacząco różnią się od tych, które możemy dostać w zwykłych sklepach spożywczych, czy też na bazarach. Różni się także cena obydwu produktów. Proste miody, tak zwane miody spożywcze, czy też miody sklepowe, możemy nabyć już od 10 złotych. Natomiast miody lecznicze, to znacznie większa cena. Ceny sięgają tu nawet ponad 100 złotych, za niewielki słoiczek             Mimo to miody manuka są istnie rozchwytywane. Ludzie nie zważają na cenę i smak, który znacznie jest odmienny od miodów tradycyjnych. Tutaj liczy się wysoka jakość ich działania, jak sami podkreślają.

vitamarket.pl | Szczegóły | wyświetleń : 2 | Głosuj >> Nombre de votes : 0

  Dermatolog

Dermatolog Strona internetowa drobiazgowo prezentuje pracę dermatologa. Szybkie powstanie przeróżnych przebarwień na skórze może być symptomem pewnego rodzaju choroby, przeto warto udać się z owym problemem do profesjonalisty.

dermatolog.info.pl | Szczegóły | wyświetleń : 2 | Głosuj >> Nombre de votes : 0 | Retour Haut